Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

MeumCraft - Serwer minecraft dla Ciebie [Dedyk][200slotow][3 nacje][Survival / RP][Nowe Pluginy][Duża Mapa][Wiele Rang]


xxxRiPulxxx

Modyfikacje na serwa?  

91 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy chcecie modyfikacje na serwie?

    • Tak
      43
    • Nie
      31
    • Zale?y jakie - Propozycje napisz w odpowiedzi do tematu
      17

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 110
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nick.: MyKasero

Wiek.: 14

Dlaczego nasz serwer.: Jest to pierwszy tego typu serwer ( no przynajmniej według mnie) szczególną uwagę zwróciło na mnie uwage:

Rozmieszczenie miast i wiosek zależy tylko od was.

Zbudujcie świat od podstaw!

Opublikowano

Nick.:
Peglo

Wiek.:
14

Dlaczego nasz serwer.:
Ponieważ kocham serwery RPG, a system gry tego serwera wygląda na fajny.

Dodatkowe informacje.:
Lubię grać z innymi ludźmi, więc w towarzystwie nie będzie problemu. Jestem towarzyską, ale niecierpliwą osobą.

Czy posiadasz ts3.:
Posiadam.

Czy posiadasz Sprawne Mikro.:
Posiadam.
Opublikowano

Nick.:Esperanto10

Wiek.: 13lat

Dlaczego nasz serwer.: Ponieważ serwer jest całkiem interesujący i wyróżnia wyróżnia się swoimi pluginami od innych .

Pro po dodatkowych informacji, znam bardzo dobrze grę minecraft i znudziło mnie już zwykłe kończenie gry na małym domku

 

 

Czy posiadasz Sprawne Mikro.:

Tak, posiadam sprawne mikro.

Czy posiadasz ts3.:

Tak lecz rzadko z niego korzystam.
Opublikowano

Małe pytanko, jak zapewne wiecie, nie ma jeszcze rekomendowanej wersji "craftbukita" i jest jedno małe pytanko.:

 

Aby uniknąć wszelkich błędów w pluginach i nie tylko, proponujemy jeszcze kontynuacje serwera na 1.3.2 (jesteśmy na bieżąco z news-ami związanymi z craftbukkitem i oczywiście zaraz po wyjściu jego rekomendowanej wersji będzie aktualizacja serwera na 1.4.2) chyba że chcecie żeby serwer wystartował w wersji "Beta" wtedy można dostrzec jakiś błędów, bugi, i tym podobne, wybór należy do was!

Opublikowano

Nick.:Bialy21

Wiek.:14

Dlaczego nasz serwer.:Chyba najbardziej rozbudowany serwer jaki widziałem.Bardzo fajnie się zapowiada myślę że będzie dobry NAPEWNO ZAGRAM.

 

Dodatkowe informacje: Najbardziej podobają mi się frakcje i te fajne drzewko klas.

Czy posiadasz ts3.:Tak

Czy posiadasz Sprawne Mikro.: Jako tako nie.Ale to się zmieni

 

 

Proszę o zapisanie na wl.
Opublikowano

Nick.:Verten21

Wiek.:15

Dlaczego nasz serwer.:Ponieważ grałem wcześniej na tym serwie i mi się bardzo spodobał

 

Dodatkowe informacje (nie potrzebne ale mile widziane):

Czy posiadasz ts3.:Tak

Czy posiadasz Sprawne Mikro.:Tak
Opublikowano

Nick.:razorek1

Wiek.:13

Dlaczego nasz serwer.:
Grałem na poprzedniej "wersji" serwera i mi sie bardzo podobal

 

Dodatkowe informacje (nie potrzebne ale mile widziane):

Czy posiadasz ts3.:Tak

Czy posiadasz Sprawne Mikro.:Tak
Opublikowano

Nick.: JestemStefan

Wiek.: 19

Dlaczego nasz serwer.: Słowa "budowanie od podstaw" to mnie zmotywowało, nie lubię gdy na serwerach jest już wszystko wybudowane i można zrobić tylko swój domek (i to jeszcze w wyznaczonym sektorze)

 

Dodatkowe informacje: Znam się trochę na RedStone, mogę zająć się "unowocześnianiem" budynków.

Czy posiadasz ts3.: oczywiście

Czy posiadasz Sprawne Mikro.: tak

Daj mi -

Opublikowano

Nick.: TheKosel

Wiek.: 16 lat

Dlaczego nasz serwer.: Szukam jakiegoś porządnego serwera. Szczerze mówiąc większość serwerów to syf, ten powinien być dobry. Pożyjemy zobaczymy.

 

Dodatkowe informacje (nie potrzebne ale mile widziane)

Czy posiadasz ts3.: Tak

Czy posiadasz Sprawne Mikro.:Tak
Opublikowano

Nick.:Vienes

Wiek.:16

Dlaczego nasz serwer.:Po tym, co przeczytałem na stronie, już wiem, że jest właśnie TYM. Serwer też dopiero startuje więc będą wyrównane szanse i ta wojna królestw...

 

Dodatkowe informacje.: myślę, że lepiej poznamy się w grze

Czy posiadasz ts3.:tak

Czy posiadasz Sprawne Mikro.:tak
Opublikowano

Serdecznie zapraszam na naszego TeamSpeak-a aby dowiedzieć się więcej informacji dotyczących serwera, oraz na miłe pogaduszki ;D

Opublikowano

Nick-GregorQ

Wiek-14 za miesciąć 15

Dlaczego nasz server-Bo widze tutaj wiele nowośći

Dodatkowe Informacje-Podoba mi sie to wybieranie miejsc gdzie sie zbuduje

Czy posiadasz ts3-Tak posiadam

Czy posiadasz sprawne mikro-Tak miesiąć temu kupiłem

jkj31c.jpg

Teraz GramBezNicku lub TesTerowy

Opublikowano

Nick.:hajTv

Wiek.:17

Dlaczego nasz serwer.:Widze ze serwer się zapowiada bardzo dobrze , chciałbym spróbować rozgrywki na tym serwerze.

 

Dodatkowe informacje (nie potrzebne ale mile widziane)

Czy posiadasz ts3.:Tak posiadam.

Czy posiadasz Sprawne Mikro.:Tak mam sprawne mikro.

sygnaqa.png

 

Zrobie strone pod serwer minecraft.

Zrobie Avatar.

Zrobie Sygne .

Opublikowano

Nick.:
Mustavus

Wiek.: 15

Dlaczego nasz serwer.:
Lubię RPG, podoba mi się serwery i lubie pomagac w rozbudowywaniu serwera itp. szukam nowych doświadczeń

 

 

Dodatkowe informacje (nie potrzebne ale mile widziane)
:
Grałem w na wielu serwerach RPG i musze powiedzieć ze ta rozgrywka podoba mi się
najbardziej

Czy posiadasz ts3.: TAK

Czy posiadasz Sprawne Mikro.:
TAK

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...